10 296 ₴
Велосипед SPARK ROVER 26" (колеса 26'', алюмінієва рама 17", колір на вибір) +БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
КРАЩА ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ! /strong>
Опис:
Для активних любителів подорожей у горах ідеально підійде Велосипед SPARK ROVER 26 ". Доступний, якісний і надійний супутник для вас. Має високу міцність і прохідність завдяки посиленій конструкції рами. З цією моделлю ви легко подолаєте різноманітні перешкоди на гірському ландшафті. Форма і матеріали рукоятки забезпечують надійний хват і безпечну посадку. амортизаційній передній вилці пом'якшується хід при їзді, навіть у найскладніших умовах.26-дюймові колеса дають повну прохідність, швидкість і накат.Має 21 вбудовану швидкість, що дозволить насолодитися поїздкою максимуму. рефлектором Підсідельний затискач: Алюміній квік. а троса пластик. Модель оформлена в оранжево-червоних тонах у спортивному стилі, тобто є універсальною. Комфорт, легкість, маневреність даного товару не залишити вас байдужими. >
Особливості:
Амортизаційна вилка; Манетка ліва SAIGUAN KD-76-3SI; Манетка права SAIGUAN KD-76-7SI; Рульова: інтегрована, безрізьбова; Гальмівна ручка: інтегрована в манетки; Гальмівні тросики: передній – 930мм; задній – 1650мм; Педалі: пластик YX-67X 9/16 `` на підшипнику та з рефлектором; Сорочка троса: пластик; Камера 26 * 1,95 бутил; Підсідельний затискач: Алюміній квік; Відбивач передній - білий / задній - червоний.
Технічні характеристики:
| Модель | ROVER |
| Номер моделі | 148445 |
| Розмір коліс | 26" |
| Вага | |
| Розмір рами | 17" |
| Формат поставки | В упаковці, зібраний на 80% |
| Тип велосипеда | Гірський / MTB |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Рама | Алюмінієва |
| Вилка | З амортизацією, хід 100мм |
| Манетка ліва | SAIGUAN KD-76-3SI |
| Манетка права | SAIGUAN KD-76-7SI td> |
| Задній перемикач | SAIGUAN RD-HG-500A |
| Передній перемикач | SAIGUAN FD-QD-500A |
| Касета / Трещотка | Тріскачка |
| Гормо переднє | Дискове 160 мм YX-DB01F |
| Гальмо заднє | Дискове 160 мм YX-DB01R |
| Рульова колонка | Напівінтегрована, безрізьбова |
| Каретка | 68х120 мм , картридж | < /tr>
| Руль | Сталь, тип - ластівка, 620 мм |
| Винос | МТВ 80 мм алюміній |
| Грипси | ПВХ 125 мм |
| Тормозні ручки | інтегрована у ручки перемикання швидкостей |
| Тросики | Передній — 930мм; задній — 1650мм |
| Шатуни | Сталь, захист від влучення одягу (24х34х42T, три зірки, чорний, захист 170мм) |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами на промисловому підшипнику, рефлектор |
| Ланцюг | MAYA (1/2х3/32х110L ) |
| Втулка передня | SHIFENG SF-A25FQR 3/8"х100х108х14Gх36H |
| Втулка задня< /td> | SHIFENG SF-A25R 3/8"135х175х14Gх36Hх21S |
| Ободи | Алюміній 2-х стінний 14G*36H (висота 24,5 мм) |
| Покришки | WANDA 26*2,125 універсальний протектор |
| Сідло | < td>MTB|
| Підсідельний штир | 28,6х300mmх1,2T |
| Підсідальний затискач | Алюміній квік |
| Підніжка | Складна |
| Дзвінок | Немає в комплекті |
| Світловідбивачі | Передній — білий / задній — червоний |
| Багажник | Немає в комплекті |
Формат доставки:
√ В упаковці, зібраний на 80%
√ Колір на вибір (доступність за кольорами уточнюйте у менеджера): чорний з червоним, чорний з жовтим, синій з блакитним, сірий із зеленим, червоний з помаранчевим, сірий з червоним, чорний з сірим
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник | Без багажника |
| Вага (кг) | 17 |
| Вид | Велосипед |
| Вікова група | Дорослий |
| Втулка задня | SHIFENG SF-A25R 3/8`135х175х14Gх36Hх21S |
| Втулка передня | SHIFENG SF-A25FQR 3/8`х100х108х14Gх36H |
| Винос керма | МТВ 80 мм алюміній |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гріпси | ПВХ 125 мм |
| Діаметр коліс, дюйм | 26 |
| Задній перемикач | SAIGUAN RD-HG-500A |
| Дзеркала | Немає |
| Каретка | 68х120 мм, картридж |
| Касета/тріскачка | Тріскачка |
| Клас | Гірський |
| Матеріал педалей | Пластик |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Обода | Алюміній 2-х стінні 14G*36H |
| Відбивачі | 2 |
| Передній перемикач | SAIGUAN FD-QD-500A |
| Підсідельний штир | 28,6х300ммх1,2T |
| Покришки | 26*2,125, зміст гуми 30% |
| Розмір рами, дюйм | 17 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Батьківська ручка | Немає |
| Кермо | Ластівка, 620 мм (диам22,2х25,4*1,2 Т) |
| Сідло | MTB |
| Система шатунів | 1/2х3/32х24х34х42Тх170мм*9/16` , три зірки, чорний, захист 170мм |
| Страхувальні колеса | Немає |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Ланцюг | 1/2х3/32х110L |