5 852 ₴
Велосипед SPARK RIDE ROMB V. 21 26" (колеса 26", сталева рама 18", колір на вибір) +БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
КРАЩА ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ В ІНТЕРНЕТІ!
Гарантія: 2 роки (гарантійний талон входить в комплект поставки)
Технічні характеристики:
| Модель | RIDE ROMB |
| Номер моделі | 148529 |
| Розмір коліс | 26" |
| Вага | |
| Розмір рами | 18" |
| Формат поставки | В упаковці, зібраний на 80% |
| Тип велосипеда | Гібрид |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Рама | Сталь |
| Вилка | Жорстка |
| Манетка ліва | SAIGUAN |
| Манетка права | SAIGUAN |
| Задній перемикач | SAIGUAN |
| Передній перемикач | SAIGUAN |
| Касета / Тріскачка | Тріскачка |
| Гальма передні | V-brake |
| Гальма задні | V-brake |
| Рульова колонка | Напівінтегрована, безрезьбовая |
| Каретка | 68х120 мм, картридж |
| Кермо | Сталь, тип - ластівка, 620 мм |
| Винос | МТВ 80 мм алюміній |
| Гріпси | ПВХ 125 мм |
| Гальмівні ручки | інтегрована в ручки перемикання швидкостей |
| Тросики | 3Р |
| Шатуни | Сталь, захист від попадання одягу (24х34х42Т, три зірки, чорний, захист 170мм) |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами на промисловому підшипнику, рефлектор |
| Ланцюг | MAYA (1/2х3/32х110L) |
| Втулка передня | 3/8"х100х140х14Gх36H |
| Втулка задня | 3/8"130х170х14Gх36Hх21S |
| Ободи | Алюміній 2-х стінні 14G*36H (висота 24,5 мм) |
| Покришки | WANDA 26*2,125 універсальний протектор |
| Сідло | MTB |
| Підсідельний штир | 28,6х250ммх1,2T |
| Підсідельний затискач | Алюміній квік |
| Підніжка | Складана |
| Дзвінок | Немає в комплекті |
| Світловідбивачі | Передній - білий / задній - червоний |
| Багажник | Немає в комплекті |
Формат поставки:
√ В упаковці, зібраний на 80%
√ Колір на вибір (доступність кольорів уточнюйте у менеджера): чорний з червоним, чорний з жовтим, сірий з білим, сірий з блакитним, чорний з синім, чорний з оранжевим, чорний з сірим
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник | Без багажника |
| Вага (кг) | 17 |
| Вид | Велосипед |
| Вікова група | Підлітковий |
| Втулка задня | 3/8`130х170х14Gх36Hх21S |
| Втулка передня | 3/8`х100х140х14Gх36H |
| Винос керма | МТВ 80 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гріпси | ПВХ 80 мм |
| Діаметр коліс, дюйм | 26 |
| Задній перемикач | SAIGUAN |
| Дзеркала | Немає |
| Каретка | 68х120 мм, картридж |
| Касета/тріскачка | Тріскачка |
| Клас | Гібрид |
| Кількість коліс, шт | 2 |
| Матеріал педалей | Пластик |
| Матеріал рами | Сталь |
| Обода | Алюміній 2-х стінні 14G*36H |
| Відбивачі | 2 |
| Передній перемикач | SAIGUAN |
| Підсідельний штир | 28,6х300ммх1,2T |
| Розмір рами, дюйм | 18 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Батьківська ручка | Немає |
| Кермо | Ластівка, 620 мм (диам22,2х25,4*1,2 Т) |
| Сідло | MTB |
| Система шатунів | 1/2х3/32х24х34х42Тх170мм, пластиковий захист |
| Страхувальні колеса | Немає |
| Тип гальм | Ободні |
| Ланцюг | 1/2х3/32х110L |