5 588 ₴
Велосипед SPARK FORESTER 26" (колеса 26'', сталева рама 19", колір на вибір) +БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
КРАЩА ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ В /strong>
Опис:
Велосипед SPARK FORESTER 26" забезпечений потужними великими колесами діаметром 26 дюймів, які дають абсолютну прохідність і високу швидкість, а передня та задня втулка ANTAI дає якісний накат і збільшує термін служіння коліс.Модель FORESTER 20 – це байк для людей, які люблять швидкість та енергійні поїздки.Гарантією задоволення від поїздки та безпеки на цьому велосипеді виступають перемикачі на 21 швидкості та якісні дискові гальма WCF-11 Велосипед створювався для хлопців зростом 185 см, але підійде і дівчатам зростом від 165 см. Рама зроблена з високоміцної сталі ``High tensile steel'', що забезпечує довгий термін служіння навіть при екстремальних заїздах, а завдяки її продуманої геометрії, різні подорожі та поїздки стали ще комфортніше. Можливість кріплення різних сумок та фляг, зручне сідло MTB і зручне кермо “Ластівка” дозволяють перебувати в дорозі тривалий час, при цьому не втомлюватись. Якщо ви любитель тривалих та складних заїздів, то SPARK FORESTER 26" ідеальний варіант для вас!
Гарантія: 2 роки (гарантійний талон входить у комплект поставки)< /strong>
Технічні характеристики:
| Модель | FORESTER 17 | FORESTER 19 | FORESTER 20 | |
| Номер моделі | 148479< /td> | 148480 | 148481 | |
| Розмір коліс | 26" | 26"< /td> | 26" | |
| Вага | ||||
| Розмір рами | 17 | 19 | 20 | |
| Формат поставки | В упаковці, зібраний на 80% | В упаковці, зібраний на 80% | В упаковці, зібраний на 80% | td>|
| Тип велосипеда | Гібрид | Гібрид | Гібрид | |
| 18 | 18 | 18 | ||
| Рама | < td>СталевіСталеві | Сталеві | ||
| Вилка | Жорстка | Жорстка | Жорстка | |
| Манетка ліва | грип-шифти SSYY-04B | грип-шифти SSYY-04B | грип-шифти SSYY-04B | |
| Манетка права | грип-шифти SSYY-04B | грип -шифти SSYY-04B | грип-шифти SSYY-04B | |
| Задній перемикач | ||||
| Передній перемикач | < td> | |||
| Касета / Трещотка | Трискання | Тріскачка | Тріскачка | |
| Гормо переднє | Дискове 160 мм | Дискове 160 мм | Дискове 160 мм | |
| Гальмо заднє | Дискове 160 мм | Дискове 160 мм | Дискове 160 мм | |
| Рульова колонка | Напівінтегрована, безрізьбова | Напівінтегрована, безрізьбова | Напівінтегрована, безрізьбова | |
| Каретка | 68х120 мм , картридж | 68х120 мм , картридж | 68х120 мм, картридж | |
| Руль | Сталь, тип - ластівка, 620 мм | Сталь, тип - ластівка, 620 мм | Сталь, тип - ластівка, 620 мм | |
| Винос | МТВ 80 мм | МТВ 80 мм | МТВ 80 мм | |
| Грипси | 120 мм гумові + алюмінієві ріжки | 120 мм гумові + алюмінієві ріжки 120 мм гумові + алюмінієві ріжки 3-х пальцеві, легкий алюміній з нейлоновою кошиком під V-br, WCF-11 | 3-х пальцеві, легкий алюміній з нейлоновим кошиком під V-br, WCF-11 | 3-х пальцеві, легкий алюміній з нейлоновим кошиком під V-br, WCF-11 |
| Тросики | Передній - 670мм; задній - 1350мм | Передній - 670мм; задній - 1350мм | Передній - 670мм; задній - 1350мм | |
| Шатуни | Сталь, захист від влучення одягу (24х34х42T, три зірки, чорний, захист 170мм) | Сталь , захист від влучення одягу (24х34х42T, три зірки, чорний, захист 170мм) | Сталь, захист від влучення одягу (24х34х42T, три зірки, чорний, захист 170мм) | |
| Педалі | Пластикові платформи на промисловому підшипнику, рефлектор | Пластикові платформи на промисловому підшипнику, рефлектор | Пластикові платформи на промисловому підшипнику, рефлектор | |
| Ланцюг | MAYA (1/2х3/32х110L) | MAYA (1/2х3/32х110L) | MAYA (1/2х3/32х110L) | |
| Втулка передня | ANTAI 3/8"х100х140х14Gх36H | ANTAI 3/8"х100х140х14Gх36H< /td> | ANTAI 3/8"х100х140х14Gх36H | |
| Втулка задня | ANTAI 3/8"130х170х14Gх36Hх21S | ANTAI 3 /8"130х170х14Gх36Hх21S | ANTAI 3/8"130х170х14Gх36Hх21S | |
| Ободи | Алюміній 2 -х стінний 14G*36H (висота 24,5 мм) | Алюміній 2-х стінний 14G*36H (висота 24,5 мм) | Алюміній 2-х стінний 14G*36H (висота 24,5 мм) | |
| Покришки | WANDA 26*2,125 універсальний протектор | WANDA 26*2,125 універсальний протектор | WANDA 26*2,125 універсальний протектор | |
| Сідло | MTB | MTB | MTB | |
| Підсідельний штир | 25,4х250*1,2Т з лінією безпеки, сталь | 25,4х250*1,2Т з лінією безпеки, сталь | 25,4х250*1,2Т з лінією безпеки, сталь | |
| Підсідальний затискач | Алюмінієвий квік | Алюмінієвий квік | Алюмінієвий квік | |
| Крила | Пластикове чорне | Пластикове чорне< /td> | Пластикове чорне | |
| Підніжка | Складна | Складна | Складна | |
| Дзвінок | Чорний | Чорний | Чорний | |
| Світловідбивачі | Передній - білий/задній - червоний; на колесах - білий | Передній - білий/задній - червоний; на колесах - білий | Передній - білий/задній - червоний; на колесах - білий | |
| Багажник | Немає в комплекті | Немає в комплекті | Немає в комплекті< /td> |
Формат постачання:
√ В упаковці, зібраний на 80%
√ Колір на вибір (доступність за кольорами уточнюйте у менеджера): чорний з червоним, чорний з жовтим, сірий з білим, сірий з блакитним, чорний з синім, чорний з помаранчевим, чорний з сірим
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник | Без багажника |
| Вага (кг) | 17 |
| Вид | Велосипед |
| Вікова група | Дорослий |
| Втулка задня | 3/8`130х170х14Gх36Hх21S |
| Втулка передня | 3/8`х100х140х14Gх36H |
| ВхШхГ в упаковці, мм | 1320x180x670 |
| Винос керма | МТВ 80 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гріпси | ПВХ 80 мм |
| Діаметр коліс, дюйм | 26 |
| Дзеркала | Немає |
| Каретка | 68х120 мм, картридж |
| Касета/тріскачка | Тріскачка |
| Клас | Гібрид |
| Матеріал крил | Пластик |
| Матеріал педалей | Пластик |
| Матеріал рами | Сталь |
| Обода | Алюміній 2-х стінні 14G*36H |
| Оптимально для зростання, см | 155-170 |
| Відбивачі | 4 |
| Підсідельний штир | 25,4х250*1,2 Т з лінією безпеки, сталь |
| Покришки | 26*2,125, зміст гуми 30% |
| Розмір рами, дюйм | 19 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Батьківська ручка | Немає |
| Кермо | Ластівка, 620 мм (диам22,2х25,4*1,2 Т) |
| Система шатунів | 1/2х3/32х24х34х42Тх170мм*9/16` , три зірки, чорний, захист 170мм |
| Страхувальні колеса | Немає |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Ланцюг | 1/2х3/32х110L |