7 128 ₴
Велосипед SPARK INTRUDER 26" (колеса 26'', сталева рама 18", колір на вибір) +БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
КРАЩА ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ В /strong>
Опис:
Велосипед SPARK INTRUDER 26" створений для байкерів , що шукають велосипед з комфортною посадкою і витривалою рамою, який йде в ногу з часом і сконструйований за сучасними канонами вело будівництва.Рама зроблена з надміцної вуглецевої сталі, така сталь менш схильна до корозії і довше буде служити.Крила на обох колесах зроблені максимально довгими, щоб уникнути вильоту бруду з-під коліс у байкера Завдяки геометрії рами і зручному сідлу MTB велосипедист може перебувати в сідлі довгий час і не втомлюватися, це дуже буде помітно при довгих і важких заїздах. положення рук на кермі, також є кріплення для заднього багажника.Міцні колеса з розміром 26 дюймів і якісним протектором дають відмінний накат у будь-яку погоду. Надійні дискові механічні гальма WCF-11 працюють у будь-яких умовах, а високий рівень ремонтоздатності дає можливість легко розібрати та відремонтувати у випадки поломки. Також велосипед має 21 швидкісну систему для регулювання швидкості під місцевість.
Гарантія: 2 роки (гарантійний талон входить до комплекту поставки)
Технічні характеристики:
| Модель | INTRUDER 15 | INTRUDER 18 |
| Номер моделі | 148488 | 148489 |
| Розмір коліс | 26" | 26" |
| Вага | ||
| Розмір рами | 15 | 18 | Формат поставки | В упаковці, зібраний на 80% | В упаковці, зібраний на 80% |
| Тип велосипеда | Гібрид | Гібрид |
| Кількість швидкостей | 18 | 18< /td> |
| Рама | Сталева | Сталева |
| Вилка | < td>ЖорсткаЖорстка | |
| Манетка ліва | грип-шифти SSYY-04B | грип-шифти SSYY-04B |
| Манетка права | грип-шифти SSYY-04B | грип-шифти SSYY-04B |
| Задній перемикач | ||
| Передній перемикач | ||
| Касета / Трещотка | Тріскачка | Трискачка |
| Гормо переднє | V-brake, сталь, висота/довжина - 110 мм, колодки - метал 55 мм | V-brake, сталь, висота/довжина - 110 мм, колодки - метал 55 мм |
| Гальмо заднє | V-brake | V-brake |
| Рульова колонка | Напівінтегрована, безрізьбова | Напівінтегрована, безрізьбова |
| Каретка | 68х120 мм, картридж | 68х120 мм, картридж |
| Руль | Сталь, тип - ластівка, 620 мм | Сталь, тип - ластівка, 620 мм |
| Винос | МТВ 80 мм | МТВ 80 мм |
| Грипси | 120 мм гумові + алюмінієві ріжки | 120 мм гумові + алюмінієві ріжки |
| Тормозні ручки | 3-х пальцеві, легкий алюміній з нейлоновим кошиком під V-br, WCF-11 | 3-х пальцеві, легкий алюміній з нейлоновим кошиком під V-br, WCF-11 |
| Тросики | Передній - 670мм; задній - 1350мм | Передній - 670мм; задній - 1350мм |
| Шатуни | Сталь, захист від влучення одягу (24х34х42T, три зірки, чорний, захист 170мм) | Сталь , захист від влучення одягу (24х34х42T, три зірки, чорний, захист 170мм) |
| Педалі | Пластикові платформи на промисловому підшипнику, рефлектор | < td>Пластикові платформи на промисловому підшипнику, рефлектор|
| Ланцюг | MAYA (1/2х3/32х110L) | MAYA (1/ 2х3/32х110L) |
| Втулка передня | ANTAI 3/8"х100х140х14Gх36H | ANTAI 3/8"х100х140х14Gх36H |
| Втулка задня | ANTAI 3/8"130х170х14Gх36Hх21S | ANTAI 3/8"130х170х14Gх36Hх21S |
| Алюміній 2-х стінний 14G*36H (висота 24,5 мм) | Алюміній 2-х стінний 14G*36H (висота 24,5 мм) | |
| Покришки | WANDA 26*2,125 універсальний протектор | WANDA 26*2,125 універсальний протектор |
| MTB | MTB | |
| Підсідельний штир | 25,4х250*1,2Т з лінією безпеки, сталь | 25,4х250*1, 2Т з лінією безпеки, сталь |
| Підсідельний затискач | Алюмінієвий квік | Алюмінієвий квік |
| Крила | Сталь (переднє - 660мм; заднє - 1060мм) | Сталь (переднє - 660мм; заднє - 1060мм) |
| Підніжка | Складна | Складна |
| Дзвінок | Чорний | Чорний |
| Світловідбивачі | Передній - білий/задній - червоний; на колесах - білий | Передній - білий/задній - червоний; на колесах - білий |
| Багажник | Чорний | Чорний |
Формат поставки:
√ В упаковці, зібраний на 80%
√ Колір на вибір (доступність за кольорами уточнюйте у менеджера): чорний з червоним, чорний з жовтим, сірий з білим, сірий з блакитним, чорний з синім, чорний з помаранчевим, чорний з сірим
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник | Задній |
| Вага (кг) | 17 |
| Вид | Велосипед |
| Вікова група | Дорослий |
| Втулка задня | 3/8`130х170х14Gх36Hх21S |
| Втулка передня | 3/8`х100х140х14Gх36H |
| ВхШхГ в упаковці, мм | 1320x180x670 |
| Винос керма | МТВ 80 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гріпси | ПВХ 80 мм |
| Діаметр коліс, дюйм | 26 |
| Дзеркала | Немає |
| Каретка | 68х120 мм, картридж |
| Касета/тріскачка | Тріскачка |
| Клас | Гібрид |
| Кількість коліс, шт | 2 |
| Матеріал крил | Сталь |
| Матеріал педалей | Пластик |
| Матеріал рами | Сталь |
| Обода | Алюміній 2-х стінні 14G*36H |
| Відбивачі | 4 |
| Підсідельний штир | 25,4х250*1,2 Т з лінією безпеки, сталь |
| Покришки | 26*2,125, зміст гуми 30% |
| Розмір рами, дюйм | 18 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Батьківська ручка | Немає |
| Кермо | Ластівка, 620 мм (диам22,2х25,4*1,2 Т) |
| Система шатунів | 1/2х3/32х24х34х42Тх170мм*9/16` , три зірки, чорний, захист 170мм |
| Страхувальні колеса | Немає |
| Тип гальм | Ободні |
| Ланцюг | 1/2х3/32х110L |