

8 712 ₴
Велосипед SPARK ATOM 26" (колеса 26", сталева рама 18", колір на вибір) +БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
КРАЩА ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ В ІНТЕРНЕТІ!
Особливості:
Гарантія: 2 роки (гарантійний талон входить в комплект поставки)
Технічні характеристики:
| Модель | ATOM 26 |
| Номер моделі | 148451 |
| Розмір коліс | 26" |
| Вага | |
| Розмір рами | 18" |
| Формат поставки | В упаковці, зібраний на 80% |
| Тип велосипеда | Гірський / 2-х підвіс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Рама | Сталь |
| Вилка | З амортизацією |
| Манетка ліва | SAIGUAN KD-76-3SI |
| Манетка права | SAIGUAN KD-76-7SI |
| Задній перемикач | SAIGUAN RD-HG-500A |
| Передній перемикач | SAIGUAN FD-QD-500A |
| Касета / Тріскачка | Тріскачка |
| Гальма передні | Дисковий 160 мм YX-DB01F |
| Гальма задні | Дисковий 160 мм YX-DB01R |
| Рульова колонка | Напівінтегрована, безрезьбовая |
| Каретка | 68х120 мм, картридж |
| Кермо | Сталь, тип - ластівка, 620 мм |
| Винос | МТВ 80 мм алюміній |
| Гріпси | ПВХ 125 мм |
| Гальмівні ручки | Інтегровані в ручки перемикання швидкостей |
| Тросики | Передній — 930мм; задній — 1650мм |
| Шатуни | Сталь, захист від попадання одягу (24х34х42Т, три зірки, чорний, захист 170мм) |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами на промисловому підшипнику, рефлектор |
| Ланцюг | MAYA (1/2х3/32х110L) |
| Втулка передня | 3/8"х100х140х14Gх36H |
| Втулка задня | 3/8"130х170х14Gх36Hх21S |
| Ободи | Алюміній 2-х стінні 14G*36H (висота 24,5 мм) |
| Покришки | WANDA 26*2,125 універсальний протектор |
| Сідло | MTB |
| Підсідельний штир | 28,6х300ммх1,2T |
| Підсідельний затискач | Алюміній квік |
| Підніжка | Складана |
| Дзвінок | Немає в комплекті |
| Світловідбивачі | Передній - білий / задній - червоний |
| Багажник | Немає в комплекті |
Формат поставки:
√ В упаковці, зібраний на 80%
√ Колір на вибір (доступність кольорів уточнюйте у менеджера): чорний з червоним, чорний з жовтим, сірий з білим, сірий з блакитним, чорний з синім, чорний з оранжевим, чорний з сірим
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Додаткові характеристики | |
| Дзвінок | Ні |
| Підніжка | Так |