9 504 ₴
Гарантія: 2 роки (гарантійний талон входить в комплект поставки)
Формат поставки:
√ В упаковці, зібраний на 80%
√ Колір на вибір (доступність кольорів уточнюйте у менеджера): чорний з червоним, чорний з жовтим, синій з блакитним, сірий з зеленим, червоний з жовтогарячим, сірий з червоним, чорний з сірим
Рама велосипеда SPARK MAGNUM 26" ал19" виготовлена з алюмінію, має полегшену вагу. Гідроформовані труби дають змогу змінювати стандартну трикутну геометрію рами, забезпечуючи додаткові ребра жорсткості без нарощування обсягу матеріалу. У доповненні з посиленими пір'ямі отримуємо надійну конструкцію. Стійкість до корозії робить раму з алюмінію довговічною й надійною, даючи можливість швидше набирати швидкість і впевнено долати перешкоди та нерівності.
Геометрія рами гірська, але на такій рамі буде комфортно кататися і тривалий годину. Рама міцна, якісна, і водночас стильно. Велосипед випускається з рамою 19", яка призначений на зріст райдера від 172 см до 180 см
Амортизаційна вилка SPARK MAGNUM 26" ал19" знижує ударну силу на велосипедиста, знижує гальмівний ефект від нерівностей дороги. Ви відчуєте комфортну їзду по будь-якому покриттю та бездоріжжю на більш маневреному в керуванні велосипеді.
Оптимальний хід вилки 100 мм велосипеда дає можливість долати більші перешкоди, гасити сильні удари, розвивати велику швидкість на трамплінах, мати зручну посадку під час швидкісних спусків.
Велосипед SPARK MAGNUM 26" ал19" укомплектувань двостінними ободами з алюмінієвого сплаву. Такі ободи мають підвищену надійність і легкість та підходять для будь-якого стилю катання, дають змогу розвивати високі швидкості. Покришки розміром 26×2,125 з універсальним високим протектором забезпечують впевнене керування, як на асфальті, так і в умовах бездоріжжя. Втулки на колесах із волого - ї пилозахистом, мають посилення фланець і гарантують чудовий накат.
Максимальна простота та ремонтопридатність коліс 26" робить їх ідеальними для звичайного велосипеда на кожен день. До того ж запчастини на них (камери, покришки, спиці, ободи) можна знайте майже в будь-якому веломагазині.
Гарантією задоволення від поїздкі на SPARK MAGNUM 26" ал19" та безпеки велосипеда виступає трансмісія на 21 передачу.
Задні перемикачі та важелі-манетка забезпечують швидке й точне перемикання швидкості. Висока надійність і зносостійкість моноблока дає можливість їздити по будь-якому типу покриття: від рівної траси до сільської ґрунтівки. Така система буде працездатною практично в будь-яких умовах: як під час дощу, так і в бруд. Вона унеможливлює мимовільне перемикання, особливо в разі сильного трясіння, коли ви міцно тримаєте кермо.
Дискові механічні гальма на SPARK MAGNUM 26″ ал19″ з діаметром ротора 160 мм гарантують безпечну їзду й короткий гальмівний шлях навіть на мокрій дорозі.
Поїздки ніколи не будуть залежати від погодних умов. Ви можете бути впевнені у високій ефективності гальмування й не турбуватися про стан обода колеса. Дискові гальма мають високу зносостійкість і не потребують постійного обслуговування й налаштування. Крім того, механічні дискові гальма ви можете відремонтувати в польових умовах, звичайно, якщо не пошкоджені життєво важливі їхні частини.
Широке сідло середнього ступеня жорсткості SPARK MAGNUM 26" ал19" забезпечує зручну посадку й комфортну їзду. Звужений носик і крила спеціальної форми не натирають внутрішню поверхню стегон і дають змогу легко переміщатися вперед-назад під час їзди. Зручне сідло гарантує відсутність втоми навіть після тривалого заїзду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 19" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник | Немає |
| Вилка | Амортизаційна |
| Винос | МТВ 80 мм алюміній |
| Втулка задня | SHIFENG SF-A25R 3/8"135х175х14Gх36Hх21S |
| Втулка передня | SHIFENG SF-A25FQR 3/8"х100х108х14Gх36H |
| Гальмо заднє | Дискове 160 мм YX-DB01R |
| Гальмо переднє | Дискове 160 мм YX-DB01F |
| Гальмівні ручки | Інтегровані в манетки |
| Гріпси | ПВХ 125 мм |
| Дзвінок | Немає |
| Задній перемикач | SAIGUAN RD-HG-500A |
| Каретка | 68х120 мм, картридж |
| Касета / Тріскачка | Тріскачка |
| Кермо | Ластівка, 620 мм (діам. 22,2х25,4 * 1,2Т) |
| Крила | Немає |
| Ланцюг | 1/2х3/32х110L |
| Манетка ліва | SAIGUAN KD-76-3SI |
| Манетка права | SAIGUAN KD-76-7SI |
| Мoдель | MAGNUM 26 |
| Номер моделі | 152844 |
| Ободи | Алюміній 2-х стінний 14G*36H |
| Педалі | Пластик YX-67X 9/16" на підшипнику і з рефлектором |
| Передній перемикач | SAIGUAN FD-QD-500A |
| Покришки | 26*2,125, зміст гуми 30% |
| Підмножина | Складана |
| Підсідельний затискач | Алюмінієвий квік |
| Підсідельний штир | 28,6х300ммх1,2T |
| Рама | Алюмінієва |
| Розмір коліс | 26 |
| Рульова колонка | Інтегрована, безрізьбова |
| Светоотражатели | Передній - білий / задній - червоний |
| Сідло | MTB |
| Тросики | Передній - 930 мм; задній - 1650 мм |
| Шатуни | 1/2х3/32х24х34х42Тх170мм*9/16", три зірки, чорний, захист 170 мм |