7 964 ₴
Гарантія: 2 роки (гарантійний талон входить в комплект поставки)
Формат поставки:
√ В упаковці, зібраний на 80%
√ Колір на вибір (доступність кольорів уточнюйте у менеджера): чорний з червоним, чорний з жовтим, сірий з білим, сірий з блакитним, чорний з синім, чорний з оранжевим, чорний з сірим
Сталева рама SPARK FIRE 27,5" ст17" має підвищені характеристики міцності. Надійне лакофарбове покриття, стійке до подряпин і сколів, надовго збереже привабливий зовнішній вигляд і водночас захистить від корозії. А в разі поломки таку раму можна відремонтувати за допомогою звичайного зварювального апарату, який можна знайте в будь-якій майстерні для ремонту автомобілів.
Геометрія рами гірська, тому їздити на такій рамі буде комфортно як по бездоріжжю, так і по асфальтовому покриттю протягом тривалого часу. Велосипед випускається з рамою 17", яка призначений на зріст велосипедиста від 156 до 170 див.
Амортизаційна пружинно-еластомірна вилка SPARK FIRE 27,5" ст17" знижує ударну силу на велосипедиста, знижує гальмівний ефект від нерівностей дороги. Ви відчуєте комфортну їзду по будь-якому покриттю та бездоріжжю на більш маневреному в керуванні велосипеді.
Оптимальний хід вилки 100 мм велосипеда дає можливість долати більші перешкоди, гасити сильні удари, розвивати велику швидкість на трамплінах, мати зручну посадку під час швидкісних спусків.
Велосипед SPARK FIRE 27,5" ст17" укомплектувань двостінними ободами з алюмінієвого сплаву. Такі ободи мають підвищену надійність і легкість та підходять для будь-якого стилю катання, дають змогу розвивати високі швидкості. Покришки розміром 27,5×2,1 з універсальним високим протектором забезпечують впевнене керування, як на асфальті, так і в умовах бездоріжжя. Вони мають чудове зчеплення з дорогою та прекрасну амортизацію для комфортної та безпечної їзди. Втулки на колесах із волого - ї пилозахистом, мають посилення фланець і гарантують чудовий накат.
Колесо 27,5" легке та маневрене як 26", але водночас ефективне й комфортне як 29". На сьогодні 27,5" колесо є еталоном універсальності та актуальним за технічними рішеннями.
Гарантією задоволення від поїздкі на SPARK FIRE 27,5" ст17" та безпеки велосипеда виступає перемикач на 21 передачу. Це варіант шосейного та гірського велосипеда.
Перемикач грипшифт — дуже зручна, зрозуміла та проста в процесі перемикання, ніж звичайна манетка, модель. Процес перемикання відбувається за допомогою усієї долоні, що досить легко і зручно. Підвищувати та знижувати передачі можна відразу на кілька рівнів. За цих обставин поїздкі стають більш безпечними, а для розвитку майстерності залишається багато можливостей.
Дискові механічні гальма на SPARK FIRE 27,5" ст17" з діаметром ротора 160 мм гарантують безпечну їзду й короткий гальмівний шлях навіть на мокрій дорозі.
Поїздкі ніколи не будуть залежати від погодних умов. Ви можете бути впевнені у високій ефективності гальмування й не турбуватися про стан обода колеса. Дискові гальма мають високу зносостійкість і не потребують постійного обслуговування й налаштування. Крім того, механічні дискові гальма ві можете відремонтувати в польових умовах, звичайно, якщо не пошкоджені життєво важливі їхні частини.
Широке сідло середнього ступеня жорсткості на SPARK FIRE 27,5" ст17" забезпечує зручну посадку й комфортну їзду. Звужений носик і крила спеціальної форми не натирають внутрішню поверхню стегон і дають змогу легко переміщатися вперед-назад під час їзди. Зручне сідло гарантує відсутність втоми навіть після тривалого заїзду.
Пластикові легкознімні крила характеризуються продуманою геометрією. Смороду забезпечують ефективне відведення води, направляючи її вниз або викидаючи вбік від велосипедиста.
Захисні ріжки дають можливість періодично міняти хват рук на кермі. Це дає змогу розвантажувати м'яка зв'язку зап'ясть, рук, spini й менше втомлюватися. Ви можете бути впевнені в захисті тільного боці кисті під час удару об стіну, дерево тощо. Дзвінок на кермі є додатковим засобом особистої безпеки на дорозі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Розмір рами | 17" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник | Немає в комплекті |
| Вилка | З амортизацією |
| Винос | МТВ 80 мм |
| Втулка задня | ANTAI 3/8"130х170х14Gх36Hх21S |
| Втулка передня | ANTAI 3/8"х100х140х14Gх36H |
| Гальмо заднє | Дисковий 160 мм |
| Гальмо переднє | Дисковий 160 мм |
| Гальмівні ручки | 3-х пальцеві, легкий алюміній з нейлоновим кошиком під V-br, WCF-11 |
| Гріпси | ПВХ 80 мм |
| Дзвінок | Чорний |
| Каретка | 68х120 мм , картридж |
| Касета / Тріскачка | Тріскачка |
| Кермо | Сталь, тип - ластівка, 620 мм |
| Крила | Пластикові чорні |
| Ланцюг | MAYA (1/2х3/32х110L) |
| Манетка ліва | Грип-шифти SSYY-04B |
| Манетка права | Грип-шифти SSYY-04B |
| Мoдель | FIRE 17 |
| Номер моделі | 148475 |
| Ободи | Алюміній 2-х стінні 14G*36H (висота 24,5 мм) |
| Педалі | Пластикові платформи на промисловому підшипнику, рефлектор |
| Покришки | WANDA 26*2,125 універсальний протектор |
| Підмножина | Складана |
| Підсідельний затискач | Алюмінієвий квік |
| Підсідельний штир | 25,4х250*1,2 Т з лінією безпеки, сталь |
| Рама | Стальова |
| Розмір коліс | 27,5" |
| Рульова колонка | Напівінтегрована, безрізьбова |
| Светоотражатели | Передній - білий / задній - червоний; на колесах - білий |
| Сідло | MTB |
| Тип велосипеда | Гірський / МТВ |
| Тросики | Передній - 670мм; задній - 1350мм |
| Формат постачання | В упаковці, зібраний на 80% |
| Шатуни | Сталь, захист від попадання одягу (24х34х42Т, три зірки, чорний, захист 170мм) |