10 296 ₴
Гарантія: 2 роки (гарантійний талон входить в комплект поставки)
Формат поставки:
√ В упаковці, зібраний на 80%
√ Колір на вибір (доступність кольорів уточнюйте у менеджера): чорний з червоним, чорний з жовтим, синій з блакитним, сірий з зеленим, червоний з жовтогарячим, сірий з червоним, чорний з сірим
Велосипед SPARK JAGER 20 (колеса 29", алюмінієва рама - 20")
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 20" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник | Немає в комплекті |
| Вилка | З амортизацією, хід 100мм |
| Винос | МТВ 80 мм алюміній |
| Втулка задня | SHIFENG SF-A25R 3/8"135х175х14Gх36Hх21S |
| Втулка передня | SHIFENG SF-A25FQR 3/8"х100х108х14Gх36H |
| Гальмо заднє | Дискове 160 мм YX-DB01R |
| Гальмо переднє | Дискове 160 мм YX-DB01F |
| Гальмівні ручки | Інтегровані в ручки перемикання швидкостей |
| Гріпси | ПВХ 125 мм |
| Дзвінок | Немає в комплекті |
| Задній перемикач | SAIGUAN RD-HG-500A |
| Каретка | 68х120 мм , картридж |
| Касета / Тріскачка | Тріскачка |
| Кермо | Сталь, тип - ластівка, 620 мм |
| Кількість швидкостей | 21 (3 х 7) |
| Ланцюг | MAYA (1/2х3/32х110L) |
| Манетка ліва | SAIGUAN KD-76-3SI |
| Манетка права | SAIGUAN KD-76-7SI |
| Мoдель | JAGER 20 |
| Номер моделі | 148446 |
| Ободи | Алюміній 2-х стінні 14G * 36H (висота 24,5 мм) |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами на промисловому підшипнику, рефлектор |
| Передній перемикач | SAIGUAN FD-QD-500A |
| Покришки | WANDA 26 * 2,125 універсальний протектор |
| Підмножина | Складана |
| Підсідельний затискач | Алюмінієвий квік |
| Підсідельний штир | 28,6х300ммх1,2T |
| Рама | Алюмінієва |
| Розмір коліс | 29" |
| Рульова колонка | Напівінтегрована, безрізьбова |
| Светоотражатели | Передній — білий / задній — червоний |
| Сідло | MTB |
| Тросики | Передній — 930мм; задній — 1650мм |
| Формат постачання | В упаковці, зібраний на 80% |
| Шатуни | Сталь, захист від попадання одягу (24х34х42Т, три зірки, чорний, захист 170мм) |