5 940 ₴
Гарантія: 2 роки (гарантійний талон входить в комплект поставки)
Формат поставки:
√ В упаковці, зібраний на 80%
√ Колір на вибір (доступність кольорів уточнюйте у менеджера): чорний з червоним, чорний з жовтим, сірий з білим, сірий з блакитним, чорний з синім, чорний з оранжевим, чорний з сірим
Сталева рама SPARK RANGER 27,5" ст20" має підвищені характеристики міцності. Надійне лакофарбове покриття, стійке до подряпин і сколів, надовго збереже привабливий зовнішній вигляд і водночас захистить від корозії. А в разі поломки таку раму можна відремонтувати за допомогою звичайного зварювального апарату, який можна знайте в будь-якій майстерні для ремонту автомобілів.
Геометрія рами дорожня, тому їздити на такій рамі буде комфортно протягом тривалого часу. Велосипед випускається з рамою 20", яка призначений на зріст велосипедиста від 178 до 185 см
На SPARK RANGER 27,5" ст20" встановлена жорстка (ригідна) вилка, що працює в будь-яких погодних умовах і не потребує технічного обслуговування. Вона забезпечує швидкий розгін на добрій дорозі, підтримання високої швидкості та чудові експлуатаційні якості. Взимку жорсткі вилки особливо популярні: матеріал не ламається, гуму не всихає, олива не замерзає, як це може статися з амортизаційною вилкою.
Велосипед SPARK RANGER 27,5" ст20" укомплектувань двостінними ободами з алюмінієвого сплаву. Такі ободи мають підвищену надійність і легкість та підходять для будь-якого стилю катання, дають змогу розвивати високі швидкості. Покришки розміром 27,5×2,1 з універсальним високим протектором забезпечують впевнене керування, як на асфальті, так і в умовах бездоріжжя. Вони мають чудове зчеплення з дорогою та прекрасну амортизацію для комфортної та безпечної їзди.
Колесо 27,5" легке та маневрене як 26", але водночас ефективне й комфортне як 29". На сьогодні 27,5" колесо є еталоном універсальності та актуальним за технічними рішеннями.
Гарантією задоволення від поїздкі на SPARK RANGER 27,5" ст20" і безпеки велосипеда виступає перемикач на 21 передачу. Це варіант шосейного та гірського велосипеда.
Перемикач грипшифт — дуже зручна, зрозуміла та проста в процесі перемикання, ніж звичайна манетка, модель. Процес перемикання відбувається за допомогою усієї долоні, що досить легко і зручно. Підвищувати та знижувати передачі можна відразу на кілька рівнів. За цих обставин поїздкі стають більш безпечними, а для розвитку майстерності залишається багато можливостей.
Для надійного керування швидкістю та гарантування безпеки на обидва колеса байка SPARK RANGER 27,5" ст20" встановлені обідні гальма. Вони зупиняють велосипед, стискаючи гальмівними колодками ободи. Завдяки великій площі гальмівних колодок досягається добре гальмівне зусилля.
Обідні гальма прості в обслуговуванні, доступні за ціною, мають низьку вагу й характеризуються сумісністю запчастин.
Широке сідло середнього ступеня жорсткості на SPARK RANGER 27,5" ст20" забезпечує зручну посадку й комфортну їзду. Звужений носик і крила спеціальної форми не натирають внутрішню поверхню стегон і дають змогу легко переміщатися вперед-назад під час їзди. Зручне сідло гарантує відсутність втоми навіть після тривалого заїзду.
Повнорозмірні металеві крила забезпечують максимальний захист від бризок і бруду, що летить з-під коліс. Вони кріпляться гвинтами на стаціонарні кріпильні місця.
Захисні ріжки дають можливість періодично міняти хват рук на кермі. Це дає змогу розвантажувати м'яка зв'язку зап'ясть, рук, spini й менше втомлюватися. Ви можете бути впевнені в захисті тільного боці кисті під час удару об стіну, дерево тощо. Дзвінок на кермі є додатковим засобом особистої безпеки на дорозі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Розмір рами | 20" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник | Чорний |
| Вилка | Жорстка |
| Винос | МТВ 80 мм |
| Втулка задня | ANTAI 3/8"130х170х14Gх36Hх21S |
| Втулка передня | ANTAI 3/8"х100х140х14Gх36H |
| Гальмо заднє | V-brake |
| Гальмо переднє | V-brake |
| Гальмівні ручки | 3-х пальцеві, легкий алюміній з нейлоновим кошиком під V-br, WCF-11 |
| Гріпси | 120 мм гумові + алюмінієві ріжки |
| Дзвінок | Чорний |
| Каретка | 68 х 120 мм, розбірна |
| Касета / Тріскачка | Тріскачка |
| Крила | Сталь (переднє — 660 мм; заднє — 1060 мм) |
| Ланцюг | MAYA (1/2х3/32х110L) |
| Мoдель | RANGER 20 |
| Манетка ліва | Грип-шифти SSYY-04B |
| Манетка права | Грип-шифти SSYY-04B |
| Номер моделі | 148485 |
| Ободи | Алюміній 2-х стінні 14G*36H (висота 24,5 мм) |
| Педалі | Пластикові платформи на промисловому підшипнику, рефлектор |
| Підмножина | Складана |
| Покришки | WANDA 26*2,125 універсальний протектор |
| Підсідельний затискач | Алюмінієвий квік |
| Підсідельний штир | 27,2х250мм, сталь |
| Рама | Стальова |
| Розмір коліс | 27,5" |
| Кермо | Сталь, тип - ластівка, 620 мм |
| Рульова колонка | Напівінтегрована, безрізьбова |
| Светоотражатели | Передній - білий / задній - червоний; на колесах - білий |
| Сідло | MTB |
| Тип велосипеда | Ранньостиглий, тривалість |
| Тросики | Передній - 670мм; задній - 1350мм |
| Формат постачання | В упаковці, зібраний на 80% |
| Шатуни | Сталь, захист від попадання одягу (24х34х42Т, три зірки, чорний, захист 170мм) |