2 532 ₴
Гарантія: 2 роки (гарантійний талон входить в комплект поставки)
Формат поставки:
√ В упаковці, зібраний на 80%
√ Колір на вибір (доступність кольорів уточнюйте у менеджера): Рожевий. Білий. Чорний. Синій. Жовтий. Зелений. Червоний.
Spark Kids Follower – сучасний дитячий велобайк із великою кількістю переваг!
Ця модель – одна з найефектніших у новій лінійці дитячих велосипедів SPARK, яка подобається і дітям, і їхнім батькам. Свою популярність серед юних велосипедистів вона завоювала завдяки стильному дизайну й соковитим забарвленням. Ну а дбайливих батьків приваблює збалансований набір опцій, що дає змогу Spark Kids Follower бути максимально комфортним і безпечним для їхнього чада.
Вікова категорія – для дітей від 2 років. Розмір можна підібрати під зріст дитини – від 90 див.
Надійність і комфорт. У Kids Follower, як і в інших дитячих моделей лінійки Spark – надійна сталева рама, міцні сталеві диски. Уся конструкція велосипеда готова до суворої експлуатації допитливими й невгамовними їздцями! Сидіння виконано з дуже якісної та приємної екошкіри, комфортне і м'яке. Міцні колеса від 12 до 20 дюймів мають високі показники прохідності – за бажанням дитина всюди проїде без особливих зусиль! Модні покришки з рифленим малюнком – як у справжніх професійних велобайкерів!
Безпека. Як ми вже казали, Spark Kids Follower належить до категорії найбезпечніших дитячих велосипедів, які сьогодні пропонуються на ринку. Так, дуже важливо, щоб на перших порах у малюка було добре підстраховування – у вигляді додаткових бічних коліс. З їхньою допомогою він швидше навчиться їздити й «розуміти» велосипед.
Ще один важливий момент – безпека гальмування. У Spark Kids Follower гальмівна система – обідна (ручна) і ножна. Обідне гальмо дає змогу не тільки зупинити велосипед, але і привчає малюка правильно керувати транспортним засобом. Зі свого боку, ножне гальмо працює інтуїтивно зрозуміло навіть для наймаленького їздця, забезпечуючи комфортну зупинку «на вимогу».
Spark Kids Follower обладнань захистом ланцюга, що виконує дві основні функції: захищає трансмісію від попадання в неї промов, а самі речі – від забруднень.
Що ж до керма, то на ньому – м'ясного який захист, який дає змогу уникнути больових відчуттів у разі раптового удару. Також кермо декороване модними блискучими елементами, що привертають увагу.
Spark Kids Follower має світлові відбивачі та дзвінок із компасом – про те, що мчить «лихач», усі побачать і почують заздалегідь навіть у темряві! Додаткова перевага – гумові гріпси з бічним захистом. Вони вбережуть їздця від травм і подряпин, якщо він вирішить проїхатися уздовж стін або раптово впаде.
Дизайн Spark Kids Follower привертає увагу своїм ефектним і стрімким поглядом. Він може стати найкращим подарунком, який дитина надовго є ятає. На такому стильному велобайку малюкові обов'язково сподобається їздити, прокладати нові маршрути й робити перші відкриття!
Багата комплектація:
Гарантія – 24 місяці!
Документація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Розмір рами | 9" |
| Додаткові характеристики | |
| Дзвінок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вилка | Стальова жорстка |
| Винос | Сталевий, 25 мм з регулюванням висоти |
| Втулка задня | Стальова, гальмівна, 20 H |
| Втулка передня | Стальова, 14G х 20H |
| Гальмо заднє | Ножне (гальмівна втулка) |
| Гальмо переднє | Обідне |
| Гальмівна ручка | Алюмінієва |
| Гріпси | Гумові з бічним захистом |
| Каретка | Розбірна, тип "Американка" |
| Кермо | Сталеві, 520 мм |
| Крила | Брудозахисні щитки |
| Маса велосипеда | 8,5 кг |
| Маса велосипедиста | до 30 кг |
| Мoдель | KIDS FOLLOWER 12 |
| Номер моделі | 89994 |
| Ободи | Алюмінієві, 1-стінні фарбовані |
| Педалі | Пластмасові |
| Покришки | З універсальним протектором |
| Підмножина | Складана |
| Підсідельний затискач | Під ключ |
| Підсідельний штир | Ø25,4 х 180 |
| Рама | Стальова |
| Рекомен-дованих зріст велосипедиста | 90 - 100 см |
| Розмір коліс | 12" |
| Рульова стійка | Ø1" З обмеженням повороту керма 130° (захист від падіння з велосипеда) |
| Светоотражатели | Є |
| Сідло | Комфортне |
| Тренувальні колеса | Пластикові з металевими кронштейнами |
| Тросик | 3Р |
| Формат постачання | В упаковці, зібраний на 80% |
| Шатуни | Сталеві 102 мм, 32Т |