2 698 ₴
Гарантія: 2 роки (гарантійний талон входить в комплект поставки)
Формат поставки:
√ В упаковці, зібраний на 80%
√ Колір на вибір (доступність кольорів уточнюйте у менеджера): Рожевий. Білий. Чорний. Синій. Жовтий. Зелений. Червоний.
Spark Kids Mac – стильний, комфортний і один із найбільш безпечних дитячих велосипедів в Україні!
Не дивлячись на те, що на ринку SPARK представивши дитячу лінійку зовсім недавно, вона вже встигла завоювати популярність серед споживачів. Так, малюкам подобається Spark Kids Mac за те, що він яскравий і незабутній велобайк, яким можна похизуватися перед друзями. А батьки обирають цю модель за її чудову якість і високий рівень безпеки. Того задоволені всі!
Вікова категорія – для дітей від 2 років. Розмір можна підібрати під зріст дитини – від 80 до 135 див.
Надійність і комфорт. У Spark Kids Mac – міцна сталева рама й диски. Це означає, що велосипед буде служити довго – вистачить на все дитинство! Сидіння м'яке, ергономічне, з екошкіри високої якості, з яскравим малюнком. Надійні колеса від 12 до 20 дюймів дадуть змогу велосипедисту з комфортом й мчати по асфальту, і по ґрунту. Рифлень малюнок покришки надає велобайку стрімкого спортивного вигляду.
Безпека. Spark Kids Mac – одні з найбільш безпечних велосипедів у своєму класі за багатьма показниками. По-перше, додаткові бічні колеса на етапі навчання допомагають юному велосипедисту навчитися правильно утримувати рівновагу. По-друге, продумана гальмівна система – обідна й ножна. Ручне гальмо – обідне – не тільки спосіб зупинитися, але й розвивальний елемент. Ножне гальмо – простий, надійний і інтуїтивно зрозумілий дитині спосіб для зупинки.
На цій моделі є захист ланцюга, що захищає трансмісію від попадання в неї промов. Зі свого боку, пластікові крило береже від забруднень. Саме кермо – з м'яким яким захистом. Крім цього, велосипед укомплектувань світловим відбивачем і дзвінком із компасом. І що дуже важливо: у конструкції передбачені гумові гріпси з бічним захистом – при проїзді уздовж стін або раптовому падінні вони гарантовано захистять малюка від травм.
Дизайн Spark Kids Mac – зухвалий, стрімкий, дивовижний! Величезний вибір сучасних фантастичних кольорів – і для хлопчиків, і для дівчаток! Кожен зможе підібрати саме той дизайн, який підійде саме йому, буде радувати та приносити задоволення від поїздок!
Багата комплектація:
Гарантія – 24 місяці!
Документація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Дзвінок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вилка | Стальова жорстка |
| Винос | Сталевий, 25 мм з регулюванням висоти |
| Втулка задня | Стальова, гальмівна, 20 H |
| Втулка передня | Стальова, 14G х 20H |
| Гальмо заднє | Ножне (гальмівна втулка) |
| Гальмо переднє | Обідне |
| Гальмівна ручка | Алюмінієва |
| Гріпси | Гумові з бічним захистом |
| Каретка | Розбірна, тип "Американка" |
| Кермо | Сталеві, 520 мм |
| Крила | Брудозахисні щитки |
| Маса велосипеда | 9,5 кг |
| Маса велосипедиста | до 40 кг |
| Мoдель | KIDS MAC 18 |
| Номер моделі | 89988 |
| Ободи | Алюмінієві, 1-стінні фарбовані |
| Педалі | Пластмасові |
| Покришки | З універсальним протектором |
| Підмножина | Складана |
| Підсідельний затискач | Під ключ |
| Підсідельний штир | Ø25,4 х 180 |
| Рама | Стальова |
| Рекомен-дованих зріст велосипедиста | 105 - 120 см |
| Розмір коліс | 18" |
| Розмір рами | 9,5 |
| Рульова стійка | Ø1" З обмеженням повороту керма 130° (захист від падіння з велосипеда) |
| Светоотражатели | Є |
| Сідло | Комфортне |
| Тренувальні колеса | Пластикові з металевими кронштейнами |
| Тросик | 3Р |
| Формат постачання | В упаковці, зібраний на 80% |
| Шатуни | Сталеві, 102 мм, 32Т |