2 698 ₴
Гарантія: 2 роки (гарантійний талон входить в комплект поставки)
Формат поставки:
√ В упаковці, зібраний на 80%
√ Колір на вибір (доступність кольорів уточнюйте у менеджера): Рожевий. Білий. Чорний. Синій. Жовтий. Зелений. Червоний.
Spark Kids Tank – одна з найбільш інноваційних і яскравих моделей дитячих велосипедів SPARK!
Новинка на українському ринку, яка вже завоювала популярність серед юних велосипедистів завдяки колоритному сучасному дизайну, а серед батьків – завдяки якості та безпеці!
Spark Kids Tank – це велобайк, який дитина полюбити і буде їздити на ньому із задоволенням. Вікова категорія – для дітей від 2 років. Розмір можна підібрати під зріст дитини – від 80 до 135 див.
Надійність і комфорт. У Kids Tank міцна сталева рама та диски – це запорука довгої служби велосипеда. Сидіння м'яке, з високоякісної екошкіри, ергономічне та дуже зручне – малюк може їздити довго й не втомлюватися. Надійні колеса від 14 до 20 дюймів забезпечують добру прохідність на різному дорожньому покритті. Рифлень малюнок покришки додає спортивності й надає велосипеду сучасного зовнішнього вигляду.
Безпека. За безпечне керування відповідають дві незалежні системи гальмування – обідна та ножна. Ручне гальмо – обідне – це не тільки спосіб зупинитися, але й розвивальний елемент. Ножне гальмо – це простий, надійний і інтуїтивно зрозумілий дитині спосіб для зупинки. Додаткові бічні колеса допомагають малюку навчитися утримувати рівновагу. Захист ланцюга, встановлений на цій моделі, вбереже одяг від можливого попадання в трансмісію, а пластікові крило – від забруднень. М'яка який захист на кермі пом'якшить силу удару об кермо й дитині не буде боляче. Крім цього, велосипед укомплектувань світловим відбивачем, дзвінком із компасом, а також гумовими грипсами з бічним захистом – при проїзді уздовж стін або раптовому падінні вони гарантовано захистять малюка від травм.
Дизайн. Варіанти забарвлень порадують навіть найвибагливішого водія! Яскравий дизайн привертає увагу та дарує масу позитивних емоцій юному велосипедисту. Завдяки соковитій кольоровій гамі Kids Tank вигідно виділяється на дитячому майданчику!
Багата комплектація:
Гарантія 24 місяці!
Документація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Дзвінок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник | Немає |
| Вилка | Стальова жорстка |
| Винос | Сталевий, 25 мм з регулюванням висоти |
| Втулка задня | Стальова, гальмівна, 20H |
| Втулка передня | Стальова, 14G х 20H |
| Гальмо заднє | Ножне (гальмівна втулка) |
| Гальмо переднє | Обідне |
| Гальмівна ручка | Алюмінієва |
| Гріпси | Гумові з бічним захистом |
| Каретка | Розбірна, тип "Американка" |
| Кермо | Сталеві, 520 мм |
| Крила | Брудозахисні щитки |
| Маса велосипеда | 9 кг |
| Маса велосипедиста | до 40 кг |
| Мoдель | KIDS TANK 9,5 |
| Номер моделі | 89992 |
| Ободи | Алюмінієві, 1-стінні фарбовані |
| Педалі | Пластмасові |
| Покришки | З універсальним протектором |
| Підмножина | Складана |
| Підсідельний затискач | Під ключ |
| Підсідельний штир | Ø25,4 х 180 |
| Рама | Стальова |
| Рекомен-дованих зріст велосипедиста | 105 - 120 см |
| Розмір коліс | 18" |
| Розмір рами | 9,5 |
| Рульова стійка | Ø1" З обмеженням повороту керма 130° (захист від падіння з велосипеда) |
| Светоотражатели | Є |
| Сідло | Комфортне |
| Тренувальні колеса | Пластикові з металевими кронштейнами |
| Тросик | 3Р |
| Формат постачання | В упаковці, зібраний на 80% |
| Шатуни | Сталеві, 102 мм, 32Т |