| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 180 мм |
| _Ширина в упаковці | 92 мм |
| Висота в упаковці | 30 мм |
| Максимальний діаметр труби | 28 мм |
| Марка стали ріжучого ролика | ХВГ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал ріжучого ролика | інструментальна легована сталь |
| Тип труб | труби з незагартованих чорних і кольорових металів |