| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.6 кг |
| Основні | |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | інструментальний |
| _Довжина в упаковці | 760 мм |
| _Ширина в упаковці | 400 мм |
| Колеса | Да |
| Висота в упаковці | 345 мм |
| Особливості | інструментальний |