| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 90 мм |
| _Ширина в упаковці | 60 мм |
| Вага | 0.627 кг |
| Висота в упаковці | 60 мм |
| Максимальний діаметр хвостовика | 16 мм |
| Мінімальний діаметр хвостовика | 3 мм |
| Перехід на конус | Так |
| Тип оснащення | Патрон |
| Тип патрона | ключевий |