247 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Вага | 0.387 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 500 мм |
| _Ширина в упаковці | 120 мм |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 25 мм |
| Зуби | прямий |
| Марка стали полотна | 65Г |
| Призначення | Універсальна |
| Покриття полотна | безбарвне |
| Рукоятка | Пластик |
| Крок зубів | 5 TPI |