| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palisad |
| Тип | Мангал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.215 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 360 мм |
| _Ширина в упаковці | 260 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 15 мм |
| Габарити | 350 x 250 x 350 мм |
| Матеріал | Сталева |
| Товщина сталі | 0.5 мм |