| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palisad |
| Тип | Мангал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.97 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 520 мм |
| _Ширина в упаковці | 320 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 32 мм |
| Габарити | 500 x 300 x 500 мм |
| Комплектація | з ребрами жорсткості |
| Матеріал | Сталева |
| Товщина сталі | 0.8 мм |