| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palisad |
| Тип | Мангал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 730 мм |
| _Ширина в упаковці | 330 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 30 мм |
| Габарити | 700 x 300 x 700 мм |
| Комплектація | з ребрами жорсткості |
| Матеріал | Сталева |
| Товщина сталі | 0.8 мм |