| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Вага | 1.008 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 325 мм |
| _Ширина в упаковці | 102 мм |
| Вага бойка | 675 г |
| Висота в упаковці | 45 мм |
| Діаметр бойка | 48 мм |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Матеріал бойка | Сталева |
| Тип | кувалтак |
| Форма | Круг |