177 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Palisad |
| Вага | 0.29 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 483 мм |
| _Ширина в упаковці | 53 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 40 мм |
| Довжина робочої частини | 220 мм |
| Матеріал робочої частини | средньовуглецева сталь |
| Матеріал рукоятки | средньовуглецева сталь |
| Покриття рукоятки | ЄВА |
| Рукоятка | двокомпонентна |
| Серія | FLOWER MINT |
| Тип | корневидаляч |
| Тип покриття робочої частини | іммерсійна плівка |
| Ширина робочої частини | 16 мм |