| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 180 мм |
| _Ширина в упаковці | 180 мм |
| csv feature | 6 мм |
| Бренд | NONAME |
| Вага | 0.353 кг |
| Висота в упаковці | 10 мм |
| Діаметр | 180 мм |
| Зв'язка | бакелітова з армуванням |
| Матеріал абразиву | оксид алюмінію |
| Посадка | 22,23 мм |
| Розмір абразиву | F24 |
| Твердість зв'язки | S - тверда |
| Товщина | 6 мм |