


1 324 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stels |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.035 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 560 мм |
| _Ширина в упаковці | 280 мм |
| Бренд | STELS |
| Висота в упаковці | 330 мм |
| Габарити | 280 x 235 x 560 мм |
| Матеріал | Поліпропилен |
| Особливості | наявність лотка |