| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 250 мм |
| _Кількість в упаковці | 12 |
| _Ширина в упаковці | 65 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Вага | 0.138 кг |
| Висота в упаковці | 20 мм |
| Матеріал стрижня | графіт |
| Твердість грифеля | HB |
| Форма | овальний |