13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 220 мм |
| _Ширина в упаковці | 20 мм |
| Бренд | MTX |
| Вага | 0.019 кг |
| Висота в упаковці | 20 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Матеріал бандажа | метал |
| Размер | 2" |
| Тип | круглий |
| Щетина | натуральна |