17 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 228 мм |
| _Ширина в упаковці | 26 мм |
| Бренд | MTX |
| Вага | 0.027 кг |
| Висота в упаковці | 26 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Матеріал бандажа | метал |
| Размер | 4 |
| Тип | круглий |
| Щетина | натуральна |