216 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 255 мм |
| _Ширина в упаковці | 180 мм |
| Бренд | MTX |
| Вага, г | 180 |
| Висота в упаковці | 70 мм |
| Кількість в наборі | 6 |
| Матеріал | Сталева |
| Посадковий діаметр | 6 мм |
| Тип | набір щіток на дриль |