| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 370 мм |
| _Ширина в упаковці | 40 мм |
| Бренд | MTX |
| Вага | 0.025 кг |
| Висота в упаковці | 4 мм |
| Кількість в наборі | 1 |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Матеріал обробки | метал |
| Робоча довжина | 300 мм |