| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 340 мм |
| _Ширина в упаковці | 70 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Вага | 0.193 кг |
| Висота в упаковці | 50 мм |
| Кількість в наборі | 12 |
| Крок | 24TPI |
| Марка сталі | високовуглецева сталь |
| Матеріал обробки | метал |
| Робоча довжина | 300 мм |