35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 360 мм |
| _Ширина в упаковці | 40 мм |
| Бренд | MTX |
| Вага | 0.04 кг |
| Висота в упаковці | 5 мм |
| Кількість в наборі | 2 |
| Крок | 18TPI |
| Марка сталі | високовуглецева сталь |
| Матеріал обробки | метал |
| Робоча довжина | 300 мм |