| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 100 мм |
| _Ширина в упаковці | 70 мм |
| Бренд | MTX |
| Вага | 0.018 кг |
| Висота в упаковці | 10 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Діаметр різьби | М5 |
| Клас точності | 6G |
| Марка сталі | Р6М5 |
| Напрямок різьблення | право |
| Крок різьби | 0.8 мм |