| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 90 мм |
| _Ширина в упаковці | 18 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Вага | 0.135 кг |
| Висота в упаковці | 172 мм |
| Довжина екстрактора | 53 - 86 мм |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Різьба витягується гвинта | М3-М18 |