

673 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.467 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 288 мм |
| _Ширина в упаковці | 132 мм |
| Бренд | GROSS |
| Висота в упаковці | 26 мм |
| Максимальний діаметр труби | 42 мм |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал ріжучого полотна | ЅК5 |
| Тип труб | ПВХ |