207 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Вага | 0.452 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 325 мм |
| _Ширина в упаковці | 70 мм |
| Бренд | MTX |
| Висота в упаковці | 15 мм |
| Матеріал ріжучих губок | Carbon steel |
| Рукоятки-чохли | обливні |
| Тип різу | фігурний |