

163 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Вага | 0.467 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 300 мм |
| _Ширина в упаковці | 95 мм |
| Бренд | MTX |
| Висота в упаковці | 30 мм |
| Матеріал ріжучих губок | Carbon steel |
| Рукоятки-чохли | двокомпонентні |
| Тип різу | правий |