122 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Вага | 0.326 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 250 мм |
| _Ширина в упаковці | 60 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Висота в упаковці | 20 мм |
| Довжина | 250 м мм |
| Матеріал ріжучих губок | Carbon steel |
| Рукоятки-чохли | однокомпонентні |
| Тип різу | прямий |