2 055 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 240 мм |
| _Ширина в упаковці | 180 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Вага | 8.667 кг |
| Висота в упаковці | 140 мм |
| Діаметр різьби | набір |
| Кількість в наборі | 6 |
| Комплектація | клуппы, держатель з тріскачкою |
| Марка сталі | 9ХС |
| Напрямок різьблення | право |