| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 470 мм |
| _Ширина в упаковці | 360 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Висота в упаковці | 115 мм |
| Діаметр різьби | набір |
| Кількість в наборі | 13 |
| Комплектація | клупи, плашкотримач із трескачкою, кліщі, ФУМ-стрічка, подовжувач, ключ трубний, труборіз |
| Марка сталі | 9ХС |
| Напрямок різьблення | право |
| Основні | |
| Вага | 9.95 кг |