2 313 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 330 мм |
| _Ширина в упаковці | 365 мм |
| Бренд | MTX |
| Вага | 6.12 кг |
| Висота в упаковці | 100 мм |
| Діаметр різьби | набір |
| Кількість в наборі | 8 |
| Комплектація | клуппы, плашкодержатель з тріскачкою |
| Марка сталі | 9ХС |
| Напрямок різьблення | право |