1 843 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 250 мм |
| _Ширина в упаковці | 130 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Вага | 5.925 кг |
| Висота в упаковці | 20 мм |
| Діаметр різьби | набір |
| Кількість в наборі | 9 |
| Комплектація | клуппы, держатель з тріскачкою |
| Марка сталі | 9ХС |
| Напрямок різьблення | право |