195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Кількість зубів | 48 |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 180 мм |
| _Ширина в упаковці | 180 мм |
| Бренд | MTX |
| Вага | 0.223 кг |
| Висота в упаковці | 10 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Посадка | 32 мм |