131 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palisad |
| Вага | 0.207 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 300 мм |
| _Ширина в упаковці | 75 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 40 мм |
| Довжина робочої частини | 145 мм |
| Матеріал робочої частини | средньовуглецева сталь |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Покриття рукоятки | ПВХ |
| Рукоятка | двокомпонентна |
| Серія | CONNECT |
| Тип | совок посадковий |
| Тип покриття робочої частини | порошкова емаль |
| Ширина робочої частини | 85 мм |