130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palisad |
| Вага | 0.197 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 340 мм |
| _Ширина в упаковці | 40 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 195 мм |
| Матеріал робочої частини | средньовуглецева сталь |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Особливості | загострені зубці |
| Покриття рукоятки | ПВХ |
| Рукоятка | двокомпонентна |
| Серія | CONNECT |
| Тип | розпушувач |
| Тип покриття робочої частини | порошкова емаль |
| Ширина робочої частини | 70 мм |