

196 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palisad |
| Вага | 0.103 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 180 мм |
| _Ширина в упаковці | 20 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 20 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Загальна довжина в розкладеному вигляді | 173 мм |
| Матеріал рукоятки | деревина твердих порід |
| Матеріал клинка | нержавіюча сталь |
| Покриття рукоятки | лак |
| Тип | Універсальний |