
78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palisad |
| Вага | 0.168 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 340 мм |
| _Ширина в упаковці | 55 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 150 мм |
| Довжина робочої частини | 165 мм |
| Матеріал робочої частини | средньовуглецева сталь |
| Матеріал рукоятки | деревина твердих порід |
| Покриття рукоятки | лак |
| Рукоятка | однокомпонентна |
| Серія | CLASSIC |
| Тип | мотижка |
| Тип покриття робочої частини | порошкова емаль |
| Ширина робочої частини | 60 мм |