


2 330 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Вага | 3.74 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 660 мм |
| _Ширина в упаковці | 200 мм |
| Бренд | GROSS |
| Висота в упаковці | 130 мм |
| Кут установки полотна | 45-135 град |
| Максимальна висота розпилу | 110 мм |
| Максимальна ширина розпилу | 137 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | наявність фіксаторів |
| Розмір пильного полотна | 550 мм |
| Тип | прецизійне |