
174 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.375 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 300 мм |
| _Ширина в упаковці | 130 мм |
| Бренд | MTX |
| Висота в упаковці | 72 мм |
| Кут розпилу в горизонтальній площині | 45 град |
| Кут установки полотна | 45 град |
| Максимальна висота розпилу | 55 мм |
| Максимальна ширина розпилу | 90 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | столярне |