| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.335 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 345 мм |
| _Ширина в упаковці | 100 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Висота в упаковці | 50 мм |
| Кут установки полотна | 45 град |
| Максимальна висота розпилу | 40 мм |
| Максимальна ширина розпилу | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір пильного полотна | 300 мм |
| Тип | столярне |