| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 455 мм |
| _Ширина в упаковці | 215 мм |
| Бренд | MTX |
| Висота в упаковці | 85 мм |
| Кут установки полотна | 45-135 град |
| Максимальна висота розпилу | 110 мм |
| Максимальна ширина розпилу | 90 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Розмір пильного полотна | 420 мм |
| Тип | прецизійне |