| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 735 мм |
| _Ширина в упаковці | 255 мм |
| Бренд | MTX |
| Висота в упаковці | 110 мм |
| Кут установки полотна | 45-135 град |
| Максимальна висота розпилу | 110 мм |
| Максимальна ширина розпилу | 160 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | наявність фіксаторів |
| Розмір пильного полотна | 600 мм |
| Тип | прецизійне |